Profileitung je v oblasti CAD engineeringu inženýrským partnerem mezinárodního měřítka ve farmaceutickém, potravinářském, energetickém a automobilovém průmyslu. Zajištuje kompletní plánování konstrukcí továren a zařízení, zejména topení, klimatizace nebo programování kompletních výrobních linek pro stavbu včetně technické dokumentace.

27
zemí
12
milionů trubek
15
úspěšných projektů

K dispozici vám je početný tým inženýrů, rozpočtářů a techniků s vysokou kvalifikací, obsáhlými znalostmi a špičkovým technickým i softwarovým vybavením pro vývoj nových modelů v širokém průmyslovém spektru. Naším cílem je rozvoj inženýrských služeb v mezinárodním měřítku, které umožní snižování nákladovosti procesů a zvyšování efektivity a kvality podpůrných činností zaměřené na vývoj a konstrukci výrobních linek pro externí zákazníky. To přispívá k výraznému zvýšení konkurenceschopnosti společnosti v této oblasti.

Fotoalbum

GlaxoSmithKline

Modernizace výrobní linky pro vakcíny ve farmaceutické společnosti Glaxo Smith Kline v belgickém Wavre. Na projektu bylo odpracováno 6587 hodin.

Zjistit více

Chci toto řešení

Belcolade

Instalace nové výrobní linky pro výrobu čokolády s vyšší tepelnou odolností určenou na trhy Spojených arabských emirátů pro čokoládovnu Belcolade se sídlem v belgickém Aalstu. Odpracováno 8531 hodin.

Zjistit více

Chci toto řešení

Haacht

Instalace fermentačních tanků v pivovaru Haacht v belgickém městě Haacht s celkovým počtem 12 456 odpracovaných hodin.

Zjistit více

Chci toto řešení

Abbott Pharmaceuticals

Stavba americké nadnárodní společnosti Abbott Pharmaceuticals v nizozemském Amsterdamu. Odpracováno 10 056 hodin na lince pro výrobu hormonálních tablet.

Zjistit více

Chci toto řešení

Mám zájem o podobné řešení

Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.