Montáže a svařování

Mezi naše služby patří montáže a svařování v různých průmyslových oborech. Máme zkušenosti s mlékárnami, sýrárnami, pivovary, ale také s farmaceutickými projekty nebo jadernými elektrárnami. 

Zjistit více

Orbitální svařování

Profileitung využívá technologie orbitálního svařování k výrobě trubkových svarů na technologických zařízeních ve farmaceutickém, potravinářském, biotechnologickém a také automobilovém průmyslu. Abychom uspokojili vysoké nároky na kvalitu svarů, zaměstnáváme certifikované a zkušené svářeče, přičemž stejné nároky se vztahují jak na ně, tak na špičkovou kvalitu automatizovaných strojních zařízení.

Zjistit více

Kontrola kvality a NDT

Zkušení svářecí technologové ve společnosti Profileitung si uvědomují, jak důležitý je při svařovaní nerezové oceli každý krok, aby celková kvalita vykonané práce byla co možná nejvyšší.

Zjistit více

CAD engineering

Profileitung je v oblasti CAD engineeringu inženýrským partnerem mezinárodního měřítka ve farmaceutickém, potravinářském, energetickém a automobilovém průmyslu. Zajištuje kompletní plánování konstrukcí továren a zařízení, zejména topení, klimatizace nebo programování kompletních výrobních linek pro stavbu včetně technické dokumentace.

Zjistit více

Site management

Profileitung zastřešuje komplexní management stavby, který zahrnuje koordinované řízení výstavby dle schváleného harmonogramu, vedení pravidelných kontrolních dnů, pravidelné reporty klientovi nebo případné zapracování změn a připomínek včetně projednání s dotčenými orgány.

Zjistit více

Servis a údržba

Profileitung zabezpečuje záruční a pozáruční servis na všechny instalované systémy, součásti a technologické celky, který provádíme na základě písemného oznámení od zákazníka. Zajišťujeme také uvádění zařízení do provozu a provádění veškerých prací souvisejících s odstraňováním závad v záruční a pozáruční době na dodaných částech pro potravinářský, farmaceutický či chemický průmysl. Při normálním užívaní a předepsané údržbě na konstrukci poskytujeme na provedené dílo materiál a záruku po dobu 36 měsíců ode dne vyhotovení předávacího protokolu a jeho potvrzením zhotovitelem i objednavatelem.

Zjistit více